WSR2R5900FTA
MFR.Part #
WSR2R5900FTA
JLCPCB Part #
C4329616
Description
-65℃~+275℃ 2W 590mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount