WSR2R3000DEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR2R3000DEA
JLCPCB Part #
C7117449
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 2W 300mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS