RNC50J7152BSRE631
MFR.Part #
RNC50J7152BSRE631
JLCPCB Part #
C3353464
Description
-65℃~+175℃ 100mW 71.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors