WSR2R2400DEA
MFR.Part #
WSR2R2400DEA
JLCPCB Part #
C3999104
Description
-65℃~+275℃ 240mΩ 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS