BFC238353912
MFR.Part #
BFC238353912
JLCPCB Part #
C3803289
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 550V、1.6kV 9.1nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS