WSR5R2500FEB
MFR.Part #
WSR5R2500FEB
JLCPCB Part #
C4113348
Description
-65℃~+275℃ 250mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS