ERC502K3200FHEB500
MFR.Part #
ERC502K3200FHEB500
JLCPCB Part #
C3441959
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS