WSR2R4000DEA
MFR.Part #
WSR2R4000DEA
JLCPCB Part #
C4055497
Description
-65℃~+275℃ 2W 400mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS