WSR2R2490DTA
MFR.Part #
WSR2R2490DTA
JLCPCB Part #
C4275838
Description
-65℃~+275℃ 249mΩ 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount