WSR2R2400DTA
MFR.Part #
WSR2R2400DTA
JLCPCB Part #
C4189716
Description
-65℃~+275℃ 240mΩ 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount