WSR2R2490FTA
MFR.Part #
WSR2R2490FTA
JLCPCB Part #
C4287371
Description
-65℃~+275℃ 249mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount