WSR2R2940DTA
MFR.Part #
WSR2R2940DTA
JLCPCB Part #
C4323203
Description
-65℃~+275℃ 294mΩ 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount