ERC55706K00DEEK500
MFR.Part #
ERC55706K00DEEK500
JLCPCB Part #
C3411674
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 706kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS