3560330KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3560330KJT
JLCPCB Part #
C2095699
Package
4527
Description
-55℃~+155℃ 300V 330kΩ 6W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS