WSR2R3010DTA
MFR.Part #
WSR2R3010DTA
JLCPCB Part #
C4132734
Description
-65℃~+275℃ 2W 301mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount