TNPW020112K4BEED
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW020112K4BEED
JLCPCB Part #
C3992160
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS