WSR2R2000DTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR2R2000DTA
JLCPCB Part #
C3972823
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 200mΩ 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount