WSR55L500FEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR55L500FEA
JLCPCB Part #
C4170849
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 5.5mΩ 5W ±1% ±110ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS