WSR2R5360FTA
MFR.Part #
WSR2R5360FTA
JLCPCB Part #
C4187833
Description
-65℃~+275℃ 2W 536mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount