WSR2R3320FTA
MFR.Part #
WSR2R3320FTA
JLCPCB Part #
C4089917
Description
-65℃~+275℃ 2W 332mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount