WSR2R1820FEA
MFR.Part #
WSR2R1820FEA
JLCPCB Part #
C4182688
Description
-65℃~+275℃ 182mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS