WSR2R1800FEA
MFR.Part #
WSR2R1800FEA
JLCPCB Part #
C4344036
Description
-65℃~+275℃ 180mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS