WSR2R1820FEB
MFR.Part #
WSR2R1820FEB
JLCPCB Part #
C3952809
Description
-65℃~+275℃ 182mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS