WSR5R1200FTB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR5R1200FTB
JLCPCB Part #
C4019364
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 120mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount