WSR2R0402FEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR2R0402FEA
JLCPCB Part #
C4106125
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 2W 40.2mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS