WSR2R1700FEK
MFR.Part #
WSR2R1700FEK
JLCPCB Part #
C4033201
Description
-65℃~+275℃ 170mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS