WSR2R1100FEK
MFR.Part #
WSR2R1100FEK
JLCPCB Part #
C4188321
Description
-65℃~+275℃ 110mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS