WSR2R6250FBA
MFR.Part #
WSR2R6250FBA
JLCPCB Part #
C3945748
Description
-65℃~+275℃ 2W 625mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount