WSR2R1740FEK
MFR.Part #
WSR2R1740FEK
JLCPCB Part #
C4104672
Description
-65℃~+275℃ 174mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS