WSR3R0432FEA
MFR.Part #
WSR3R0432FEA
JLCPCB Part #
C4100870
Description
-65℃~+275℃ 3W 43.2mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS