TNPW06034K12BXEN
MFR.Part #
TNPW06034K12BXEN
JLCPCB Part #
C1729010
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.12kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS