WSR2R1690FEA
MFR.Part #
WSR2R1690FEA
JLCPCB Part #
C4062612
Description
-65℃~+275℃ 169mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS