TNPW060398K8BYEA
MFR.Part #
TNPW060398K8BYEA
JLCPCB Part #
C1716865
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75V 98.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS