WSR2R1690FTA
MFR.Part #
WSR2R1690FTA
JLCPCB Part #
C4214324
Description
-65℃~+275℃ 169mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount