WSR5R1210FTA
MFR.Part #
WSR5R1210FTA
JLCPCB Part #
C3944610
Description
-65℃~+275℃ 121mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount