WSR2R1700DBA
MFR.Part #
WSR2R1700DBA
JLCPCB Part #
C3933035
Description
-65℃~+275℃ 170mΩ 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount