TNPW0805221RBETA
MFR.Part #
TNPW0805221RBETA
JLCPCB Part #
C1728286
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 221Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount