WSR2R1460FTA
MFR.Part #
WSR2R1460FTA
JLCPCB Part #
C4311157
Description
-65℃~+275℃ 146mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount