356043RFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
356043RFT
JLCPCB Part #
C2095731
Package
4527
Description
-55℃~+155℃ 300V 43Ω 6W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS