WSR2R1460FTB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR2R1460FTB
JLCPCB Part #
C4319441
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 146mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount