WSR2R1400FTA
MFR.Part #
WSR2R1400FTA
JLCPCB Part #
C4149359
Description
-65℃~+275℃ 140mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount