WSR2R0332FTA
MFR.Part #
WSR2R0332FTA
JLCPCB Part #
C4200834
Description
-65℃~+275℃ 2W 33.2mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount