WSR2R1430FTA
MFR.Part #
WSR2R1430FTA
JLCPCB Part #
C3963260
Description
-65℃~+275℃ 143mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount