WSR2R0499FEA
MFR.Part #
WSR2R0499FEA
JLCPCB Part #
C4092349
Description
-65℃~+275℃ 2W 49.9mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS