BFC237862363
MFR.Part #
BFC237862363
JLCPCB Part #
C3794227
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、630V 36nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS