WSR2R0499FEK
MFR.Part #
WSR2R0499FEK
JLCPCB Part #
C4321699
Description
-65℃~+275℃ 2W 49.9mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS