WSR2R4000FTB
MFR.Part #
WSR2R4000FTB
JLCPCB Part #
C4177779
Description
-65℃~+275℃ 2W 400mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount