WSR2R0499FTA
MFR.Part #
WSR2R0499FTA
JLCPCB Part #
C3925814
Description
-65℃~+275℃ 2W 49.9mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount