WSR3R0499FEA
MFR.Part #
WSR3R0499FEA
JLCPCB Part #
C4052986
Description
-65℃~+275℃ 3W 49.9mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS