WSR2R0365FTA
MFR.Part #
WSR2R0365FTA
JLCPCB Part #
C3915784
Description
-65℃~+275℃ 2W 36.5mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount